فرم تماس

شماره های تماس با ما

شما می توانید با پر کردن فرم مقابل، بصورت رایگان از طریق نرم افزار واتس اپ مشاوره بگیرید.

(لطفا شماره واتس اپ را در فرم زیر وارد نمایید)

موسسه مشاوره ای اهورا

شماره تماس دفتر تهران: ۴۹۰۷۶-۰۲۱

 ۰۲۱-۴۹۱۹۶۰۰۰

۲۲۶۹۰۱۹۳

ساعات کار موسسه اهورا و پاسخگویی:

 روز های شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18 و روز های پنجشنبه 9 الی 15:30 می باشد.

درباره موسسه اهورا

موسسه حقوقی اهورا سالها قبل کار خود را در ایران تحت نظر امیر محمد اهورا وکیل پایه یک دادگستری ایران اغاز نمود. این موسسه در زمینه های مجاز حقوقی فعالیت نمود و به مرور دامنه فعالیت خود را به سمت همکاری با دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی، وکلای کشورهای دیگر و حتی بعضی از موسسات کاریابی گسترش داد و بعدها بین مردم از شهرت و نامی بسیار محبوب برخوردار گردید که البته دلیل آن ارائه خدماتی موثر و مناسب برای مشتریان و موکلین عزیز بوده است.

امیر محمد اهورا در رشته حقوق تحصیل نمود و سپس برای تحصیل به خارج از کشور عزیمت نمود. او برای تحصیل زبان انگلیسی به کشور انگلستان شهر لندن رفته و سپس با قبولی در مقطع کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل به ایران بازگشت نمود. موسسه حقوقی اهورا که در سالهای بعد با نام اهورا در ایران شناخته میشد، در امور مختلف از جمله مسائل قراردادی و همکاری با سایر وکلا و موسسات حقوقی یا تحقیقاتی و همچنین دانشگاهها فعالیت را ادامه میداد.

بعد از قبولی اقای اهورا در مقطع دکترا در دانشگاه ملی وین، فعالیت موسسه حقوقی اهورا یا همان اهورا ایران کمتر شد. موسسه مشاوره ای اهورا اتریش بعدها در وین اتریش با شماره ثبت Fn440189m ثبت گردید. با توجه به محبوبیت بیش از حد موسسه اهورا در ایران و تعداد مراجعه بالای موکلین در ایران و فعالیت اقای اهورا با موسسه اهورا در اتریش، خیلی از موکلین به اشتباه تصور میکنند موسسه اهورا اتریش همان موسسه حقوقی اهورا با همان خدمات میباشد. موسسه مشاوره ای اهورا یک موسسه مشاوره ای در زمینه های متفاوت است. این موسسه در زمینه همکاری با دانشگاهها و‌نحوه پذیرش، همکاری با سازمانهای علمی، موسسات کاریابی، وکلا همچنان مشتاق به توسعه کار میباشد و به نحوی مشروح در ذیل فعالیت میکند و اقای امیر محمد اهورا هم یکی از مدیران ارشد این موسسه میباشد.

موسسه مشاوره ای اتریش، خدمات مشاوره ای دارد و برای مثال در خصوص پذیرش یا شرایط زندگی در کشورهای اروپایی یا کانادا و امریکا به شما اطلاعات می دهد همچنین  اگر شما برای امر مهاجرت یا اقامت نیاز به یک وکیل فرانسوی یا اتریشی یا مشاوره رسمی مهاجرتی دولت کانادا ،استرالیا یا آمریکا را دارید، همکاران مجاز و وکلای محلی همان کشور را معرفی مینماید. ما به طور رسمی با مشاورین و وکلای مجاز در بسیاری از کشورهای جهان فعالیت نموده و واسطه ارتباط موکلین با این موسسات میباشیم. در بسیاری از موارد که اساسا مداخله در امر وکالت محسوب نمی شود، اهورا اتریش مستقلا به شما کمک مینماید برای مثال در امور کاریابی در خارج از کشور یا نحوه اخذ پذیرش از دانشگاهای اروپایی ، دانشگاههای استرالیا یا کانادا، ما سیاستی متفاوت داریم.

شما میتوانید در خصوص شرایط زندگی‌در کشورها ، هزینه تقریبی زندگی ، هزینه های خوراک، مسائل مربوط به تحصیل در کشورهای مختلف، شرایط پذیرش در مقطع دبیرستان، لیسانس ، ارشد و دکترا ، کاریابی در خارج از کشور و اطلاعات عمومی مرتبط از ما بپرسید. ما هیچ هزینه ای بابت مشاوره تلفنی اولیه دریافت نمیکنیم و چنانچه شما مایل به مشاوره تخصصی با همکاران ما باشید، در آن مرحله شخص مناسب به شما ارجاع میگردد که عموما مستلزم هزینه میباشد. در هر قدم ما به شما مشورت داده و در خصوص هر موضوع اشخاص یا موسساتی  را معرفی مینماییم. لازم به ذکر است نه تنها موسسه اهورا با موسسه اهورا اتریش متفاوت است بلکه موسسه اهورا کانادا نیز خدمات مهاجرتی اقامتی مستقل ارائه میکند.

موسسه اهورا کانادا در زمینه مهاجرت و اقامت به شما اطلاعات داده و شما را قدم به قدم در امر انتخاب مسیر مهاجرت یاری میکند. اهورا کانادا تحت نظر اقای مهیار افضلی مشاور رسمی مهاجرت مورد تایید سازمان مهاجرتی iccrc در مورد تمام روشهای اقامتی و مهاجرتی کانادا سرویسی مناسب به موکلین خود ارائه میکند . موسسه اهورا کانادا در تمام زمینه های مهاجرتی اقامتی که قانونا در کانادا میسر میباشد ، قدم به قدم موکلین را یاری نموده و موکلینی که از سمت موسسه اهورا در ایران یا اهورا اتریش به این دفتر مهاجرتی معرفی میگردند دارای امتیاز خاص در زمان مشاوره و نحوه پرداخت هزینه ها میباشند. اقای اهورا شخصا در ارتباط با موکلینی که به اهورا کانادا ارجاع میگردد نظارت نموده و از میزان حسن رضایت انها مطلع میگردند.

موسسه اهورا ضمنا و به طور رسمی نماینده خانم بیتاژیان مشاور رسمی مهاجرتی استرالیا نیز میباشد. شما میتوانید هم نام اهورا کانادا را به عنوان مشاور رسمی مهاجرتی دولت کانادا در وب سایت رسمی دولتی کانادا ملاحظه بفرمایید و هم نام موسسه اهورا را در وب سایت رسمی دولتی استرالیا به عنوان آژانس مهاجرتی و نماینده سرکار خانم بیتاژیان ببینید. ضمنا موسسه اهورا در ایران نیز به طور رسمی تحت جواز وکالت اقای امیر محمد اهورا ثبت گردیده است.

مراجعین عزیز ضمنا دقت بفرمایید که ما در این وب سایت اطلاعاتی را ارائه می کنیم که مجانی است و تنها برای اطلاع عزیزان با ذکر منابع تهیه گردیده است ولیکن در بعضی موارد ما اساسا خدماتی ارائه نمی کنیم. برای مثال موسسه اهورا در ایران، یا موسسه مشاوره ای اهورا در اتریش، یا موسسه مهاجرتی اقامتی اهورا در کانادا یا هیچ کدام از همکاران ما در سراسر کشورهای جهان هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی نداریم اما در باب مسئله پناهندگی و خطرات آن مطالبی را در این وب سایت ذکر نمودیم بنابراین صرف ذکر مطالب به مفهوم قبول پرونده یا ارائه خدمات ما در این موارد نمی باشد.

ما قدم به قدم در کنار شما هستیم و اگر قصد کسب اطلاعات رایگان دارید اعم از موضوع مهاجرت به کانادا، اقامت استرالیا، شرایط تحصیل و‌ زندگی در اروپا و خیلی از موارد دیگر، کافی است با ما تماس حاصل نموده تا شرایط شما به طور مجانی مورد بررسی قرار بگیرد.